• Video hosting

    Profesionálny a kvalitný video hosting s vysokou dostupnosťou a veľkorysým priestorom

 

Bezpečný domov pre Vaše videá

Ak potrebujete, aby Vaše video bolo neustále dostupné a maximálne optimalizované pre online prenos, ste na správnej adrese. Áno, môžete si uložiť video aj na YouTube a v niektorých prípadoch to môže byť žiadúce. Ale pokiaľ chcete mať video pod kontrolou, neprerušované reklamou a bez YouTube loga, potrebujete profesionálny video hosting.

Videá, ktoré hostujeme, sú neustále prístupné, nie sú prerušované reklamou a môžete ich jednoducho vložiť na svoj web. V prípade záujmu Vám dokonca vytvoríme špeciálnu stránku s Vaším videom a vlastným dizajnom.

Prečo video hosting

Niektoré dôvody sme načrtli vyššie: pri využití profesionálneho hostingu máte svoje video pod absolútnou kontrolou, neobsahuje reklamu či iné rušivé elementy a logá tretích strán (napr. YouTube).

Jedným z najdôležitejších dôvodov, prečo si klienti vyberajú profesionálny video hosting, je snaha odbremeniť stránku od prílišného prenosu dát. Ak sa rozhodnete videá hostovať priamo na hostingu, kde máte vlastnú stránku, môže sa ľahko stať, že bude server zahltený a doplatí na to rýchlosť Vášho webu.

Pri využití video hostingu je vaše video uložené na výkonnom externom serveri a aj keď sa video zobrazuje na Vašej stránke, zaťažený je server s videom, ktorý je na takú záťaž stavaný.

Video hosting od Blue Kiwi

Vysoká kvalita a rýchlosť

Rýchly prenos aj pri veľkom nápore užívateľov, plynulé streamovanie a maximálna dostupnosť

Žiadne reklamy

Video neobsahuje žiadne reklamy ani iné rušivé elementy

Embedovanie

Možnosť vložiť video na webstránku prostredníctvom kódu