• Kvalitné webstránky

    Tvoríme kvalitné webstránky s myšlienkou a dôrazom na príjemnú užívateľskú skúsenosť.

 

Web stránka ako prostriedok

Napriek tomu, že sme kreatívne štúdio, naším cieľom nie je “len” vytvorenie peknej webstránky. Usilujeme sa najmä o to, aby Vaša firma bola čo najviac viditeľná, a webstránku vnímame ako prostriedok, akým tento cieľ dosiahnuť. Okrem skvelého dizajnu sa teda snažíme hlavne o to, aby Vám náš produkt priniesol čo najviac zákazníkov a vygeneroval čo najvyšší zisk.

Kvalita v každej zložke

Záleží nám na tom, aby ste boli úspešní. S Vaším úspechom rastieme aj my a niet pre nás lepšej reklamy, než dobrý, fungujúci produkt. Preto sa snažíme o maximálnu kvalitu vo všetkých zložkách webstránky – od výberu bezchybného hostingu až po kvalitný kód, relevantný obsah a špičkový redakčný systém. Štandardnou súčasťou našich webstránok tiež býva optimalizácia pre vyhľadávače.

Tvorba webov od Blue Kiwi

Prinášame nové nápady

Do každého projektu vnášame niečo navyše. Ak je vo Vašom zadaní priestor na zlepšenie, nebojíme sa Vám to povedať a vymyslieť spolu s Vami ešte niečo lepšie.

Vizuál + použiteľnosť

Máme radi kreatívne riešenia, no v prvom rade myslíme na používateľa. Nie je nič horšie ako web, na ktorom sa návštevník nevie orientovať

Správny cieľ

Webstránku nevnímame len ako prezentáciu Vašej firmy, ale ako marketingový nástroj, ktorý má potenciál pritiahnuť nových zákazníkov.

Naše práce

Vlastnosti našich webových stránok

To, čo inde ponúkajú ako službu navyše, je u nás štandardnou súčasťou každého projektu. Každú webstránku vnímame ako silný marketingový nástroj, ktorý musí Vašu firmu zviditeľniť a prekonať Vašu konkurenciu. Preto do sveta nepúšťame žiadne polovičaté riešenia. Posúďte sami.

Redakčný systém

Na výber máte niekoľko kvalitných systémov pre správu obsahu Vašej stránky, vrátane nášho vlastného systému, ktorý prispôsobujeme každému projektu na mieru.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Každá naša stránka obsahuje všetky SEO funkcie – od priateľských URL odkazov, cez meta dáta (názvy a popisy stránok), ktoré si môžete sami spravovať.

Systém noviniek

Základom viditeľnosti je pravidelná aktualizácia obsahu a tzv. informačná bohatosť stránky. Z tohto dôvodu obsahuje každá naša stránka systém na pridávanie nových článkov (blog) alebo noviniek.

Štatistiky návštev

Integrácia s nástrojom Google Analytics je samozrejmosťou. Umožní Vám detailne sledovať návštevnosť a sledovanie návštevníkov a prispôsobovať tomu aj obsah či štruktúru webu.

Responzívny dizajn

Naše stránky sú optimalizované pre všetky mobilné zariadenia a všetky veľkosti obrazoviek. Ich používanie je tak príjemné tak na laptope, ako aj na smartfóne.

Technická podpora

Zákazka nekončí odovzdaním projektu. Či už potrebujete čokoľvek upraviť, vytvoriť bannery, spravovať obsah, spustiť online kampaň, sme tu vždy pre Vás.

Texty a jazyková korektúra

K profesionálnemu imidžu patria bezchybné texty. Preto všetky texty – tie, ktoré nám dodáte, aj tie, ktoré napíšeme my – prechádzajú jazykovou korektúrou.

Usability, teda použiteľnosť

Každý web prechádza testom použiteľnosti, pri ktorom s ním pracuje vzorka užívateľov a snaží sa dosiahnuť požadované ciele (dostať sa ku konkrétnej informácii a pod.).