Tvorba webstránok

Pri tvorbe webstránok kladieme dôraz na tri veci. Prvou je prvotriedny vizuál, dôležitý na to, aby ste zaujali. Druhou je užívateľský zážitok a prehľadnosť, dôležité na to, aby užívatelia na stránke ostali a cítili sa na nej príjemne. Treťou je kvalitná optimalizácia pre vyhľadávače, dôležitá na to, aby Vás potenciálni zákazníci našli.

Internetové stránky od nás

Originálny nápad

Pri každom projekte hľadáme cestu, ako kreatívne zaujať.

Intuitívne ovládanie

Myslíme na to, aby kreativita nebola na úkor prehľadnosti a použiteľnosti.

Správny cieľ

Webstránku vnímame aj ako nástroj na zvýšenie počtu zákazníkov.

Vlastnosti našich webstránok

Každú webstránku vnímame ako silný marketingový nástroj, ktorý musí Vašu firmu zviditeľniť a prekonať Vašu konkurenciu. Preto do sveta nepúšťame polovičaté riešenia a každú stránku “vyzbrojíme” funkciami, ktoré pomáhajú tento cieľ napĺňať.

Redakčný systém

Na výber máte niekoľko kvalitných systémov pre správu obsahu Vašej stránky, vrátane nášho vlastného systému, ktorý prispôsobujeme každému projektu na mieru.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Každá naša stránka obsahuje všetky SEO funkcie – od priateľských URL odkazov, cez meta dáta (názvy a popisy stránok), ktoré si môžete sami spravovať.

Systém noviniek

Základom viditeľnosti je pravidelná aktualizácia obsahu a tzv. informačná bohatosť stránky. Z tohto dôvodu obsahuje každá naša stránka systém na pridávanie nových článkov (blog) alebo noviniek.

Štatistiky návštev

Integrácia s nástrojom Google Analytics je samozrejmosťou. Umožní Vám detailne sledovať návštevnosť a sledovanie návštevníkov a prispôsobovať tomu aj obsah či štruktúru webu.

Responzívny dizajn

Naše stránky sú optimalizované pre všetky mobilné zariadenia a všetky veľkosti obrazoviek. Ich používanie je tak príjemné tak na laptope, ako aj na smartfóne.

Technická podpora

Zákazka nekončí odovzdaním projektu. Či už potrebujete čokoľvek upraviť, vytvoriť bannery, spravovať obsah, spustiť online kampaň, sme tu vždy pre Vás.

Texty a jazyková korektúra

K profesionálnemu imidžu patria bezchybné texty. Preto všetky texty – tie, ktoré nám dodáte, aj tie, ktoré napíšeme my – prechádzajú jazykovou korektúrou.

Usability, teda použiteľnosť

Každý web prechádza testom použiteľnosti, pri ktorom s ním pracuje vzorka užívateľov a snaží sa dosiahnuť požadované ciele (dostať sa ku konkrétnej informácii a pod.).

Naše najnovšie práce