Tvoríme kvalitné videá

Kombinácia obrazu, zvuku a pohybu robí z videa najúčinnejší spôsob prezentácie produktu či firmy. V Blue Kiwi vyvinieme maximálne úsilie, aby Vaše nové video diváka zaujalo a vyvolalo v ňom túžbu po kúpe Vášho produktu. Jednoducho – aby z diváka urobilo Vášho nového zákazníka.

TV spoty a reklama

Našou hlavnou doménou pri video službách je tvorba reklamných spotov pre TV a online.

Animované video

Animované video je jednou z najžiadanejších služieb. Nečudo, umožňuje neobmedzenú kreativitu a znesie akýkoľvek nápad – aj taký, ktorý by bol pri štandardnej produkcií príliš drahý.

Propagačné a prezentačné video

Veľmi obľúbenou službou je tiež firemné video, ktoré dokáže efektívne propagovať propagovať Vašu firmu, či prezentovať Vaše výrobky alebo služby.

Lokalizácia a dabing

Pre tých, ktorí už  reklamy či iné video majú, ponúkame službu lokalizácie videa do ľubovoľného jazyka. Okrem lokalizácie textov vo videu a nahratie zvukovej stopy vieme zabezpečiť aj samotný preklad.

Reklamné klipy, TV spoty

Klasická video reklama zameraná na propagáciu produktu v krátkom čase, určená pre TV či online služby ako YouTube alebo Facebook

Propagačné videá firiem

Videá určené na prezentáciu spoločnosti, jej produktov alebo ľudí, ktorej stopáž býva obvykle od 5 do 20 minút a je určená pre online reklamu či iné propagačné účely

Prezentačné videá

Edukatívne videá, ktorých cieľom je vysvetliť fungovanie produktov, proces výroby a pod.

Náborové videá

Videá pre veľké spoločnosti, ktoré potrebujú osloviť potenciálnych budúcich zamestnancov

Reportáž a dokumentárne videá

Záznamy z rôznych akcií, ako sú firemné eventy, vianočné párty, workshopy, školenia, veľtrhy a pod.

Hudobné videoklipy

Videoklipy pre hudobné skupiny či individuálnych hudobníkov

Naše najnovšie práce