• Vyššia návštevnosť

    Pritiahnite na svoj web čo najviac návštev a zvýšte tak počet zákazníkov i predaj

Pomôžeme Vám získať viac návštev

Máte webstránku či e-shop a chceli by ste vyššiu návštevnosť? Radi Vám s tým pomôžeme. Uvedomujeme si, že zvýšenie návštevnosti sa dá dosiahnuť rôznymi technikami a pokiaľ ich človek detailne nepozná, môže sa stať, že náklady na získanie návštev prevýšia benefity.

Sme tu, aby sme Vám priniesli čo najvyššiu návštevnosť za čo najnižšie náklady. Dosahujeme to kombináciou rôznych techník, najmä zásahov do kódu a obsahu stránky a online marketingových metód.

Nielen zvýšenie návštevnosti

Zvýšenie návštevnosti stránky nemusí automaticky znamenať zvýšenie predaja. Preto sa okrem pritiahnutia nových návštevníkov usilujeme najmä o to, aby pomer medzi návštevníkom a zákazníkom (tzv. konverzia) bol čo najlepší.

Pre dosiahnutie čo najlepších konverzií využívame niekoľko techník (napr. analýza použiteľnosti stránky, analýza správania zákazníkov na stránke, analýza obsahu a pod.), ktoré nám umožnia identifikovať slabé miesta a navrhnúť potrebné zmeny. Pretože čím kvalitnejšia a lepšie optimalizovaná stránka, tým hladšie sa z Vašich návštevníkov stanú noví zákazníci.

Zvýšenie návštevnosti web stránky

Nielen návštevnosť

Nesústredíme sa len na samotnú návštevnosť webu, ale aj na konverzie, teda zvýšenie počtu reálnych zákazníkov

Krátkodobé aj dlhodobé

Staráme sa tak o okamžité zvýšenie návštevnosti prostredníctvom online kampaní, ako aj o systematické zvyšovanie dlhodobej návštevnosti

Zameranie na efektivitu

Neustále máme na pamäti Váš rozpočet a snažíme sa, aby sa Vám každé investované euro niekoľkonásobne vrátilo