• Internetový marketing

    Pomôžeme Vám predbehnúť Vašu konkurenciu a zvýšiť Vám predaj

Komplexný online marketing

Internetový marketing už dávno nie je len bannerová kampaň či kontextová Google reklama, ktorú si sami spravujete. Je to veľké množstvo metód a postupov, ktorých kombinácia by Vám mala priniesť vyššiu návštevnosť a najmä vyšší obrat.

Naša expertná znalosť online marketingových techník v kombinácii s programátorskými a ekonomickými znalosťami Vám zaručia, že každé investované euro sa Vám niekoľkonásobne vráti.

Online marketing inak

Oproti špecializovaným e-marketingovým agentúram máme tri veľké výhody: hlbokú znalosť anatómie webstránok, silný kreatívny tím a znalosti z oblasti marketingu, ekonómie a fungovania trhu Tieto výhody Vám prinesú kvalitnú a efektívnu kampaň s vysokou návratnosťou, ktorá zanechá Vašu konkurenciu ďaleko za Vami.

Ďalšou našou výhodou je komfort – na rozdiel od marketingových agentúr Vám odporúčania aj zapracujeme. Postaráme sa tak aj o samotnú realizáciu a implementáciu pripomienok na Váš web či e-shop.

Online marketing od Blue Kiwi

Unikátna kombinácia znalostí

Expertná znalosť viacerých disciplín Vám prinesie efektívnu a kvalitnú kampaň s vysokou mierou komfortu, pretože sa okrem odporúčaní postaráme aj o ich implementáciu

Inteligentná kampaň

Naším cieľom nie je na Váš web bezhlavo nahrnúť návštevníkov. Veľký dôraz kladieme na oslovenie Vašej cieľovej skupiny a využívame na to kombináciu rôznych techník.

Zameranie na efektivitu a návratnosť

Kladieme mimoriadny dôraz na ROI, čiže návratnosť Vašej investície, aby cena za každého zákazníka či predaj bola čo najnižšia

Online marketingové služby

Pre zviditeľnenie Vašej firmy využívame všetky dostupné marketingové metódy.

Zvýšenie návštevnosti stránky

Kombináciou rôznych techník sa vieme postarať tak o okamžitý nárast návštevnosti, ako aj jej postupný a trvalý rast.

Content marketing a copywriting

Textovo bohatý a originálny obsah stránky je najsilnejším faktorom ovplyvňujúcim dôležitosť stránky na internete, a teda pozíciu vo vyhľadávačoch.

SEO audit

Analýza Vašej internetovej stránky z pohľadu optimalizácie pre vyhľadávače

SEO optimalizácia

Implementácia opatrení s cieľom zlepšiť pozíciu Vašej stránky vo vyhľadávačoch

PPC reklama

PPC reklama je reklama, pri ktorej platíte len za kliknutia, teda reálne návštevy, ktoré Vašej stránke prinesie. Najrozšírenejšou službou v tejto oblasti je Google AdWords.

Sociálne siete

Okrem zvyšovania počtov fanúšikov sa venujeme aj marketingom na sociálnych sieťach. Nezáleží, či používate facebook, Twitter, Google+ alebo LinkedIn, postaráme sa o to, aby ste všade pôsobili profesionálne a efektívne.

E-mail marketing

Málokto vie, že e-mail marketing patrí medzi najefektívnejšie nástroje z pohľadu konverzií, teda premeny recipienta na nakupujúceho. V tejto oblasti ponúkame komplexné služby – od vytvorenia dizajnu newslettra po tvorbu obsahu a sledovanie štatistík.