• Kvalitné webstránky

    Tvoríme kvalitné mobilné aplikácie pre iOS aj Android postavené na modernej technológii

 

Appka pre iOS a Android v jednom balíku

Mobilné aplikácie sú stále viac populárne a tento trend bude bezpochyby pokračovať. Preto je vývoj aplikácii stále viac vyhľadávanou službou. Ak však dnes potrebujete vyvinúť aplikáciu pre najpoužívanejšie platformy – iOS a Android – musíte si obvykle pripraviť dvojnásobný rozpočet, alebo sa rozhodnúť len pre jednu z nich.

S nami však môžete mať aplikáciu pre oba systémy za cenu jedného. Pri vývoji totiž využívame novú technológiu, ktorá umožní vyvíjať appku pre Android aj iOS naraz a šetriť tak vaše náklady. Zároveň bude vaša appka vizuálne prispôsobená špecifikám jednotlivých systémov.

Moderná technológia

Pri vývoji mobilných aplikácii využívame technológiu, ktorú pred nedávnom vyvinula spoločnosť Facebook. Tento tzv. framework, umožňuje efektívny vývoj aplikácii naprieč platformami. Ďalšou výhodou tejto technológie je nový prístup k riešeniu layoutu (rozmiestnenia prvkov na obrazovke), ktorý umožňuje vyvinúť skvele vyzerajúcu aplikáciu pre všetky typy zariadení a veľkosti displejov – od veľkých tabletov po malé kompaktné smartfóny.

Mobilné appky od Blue Kiwi

Kvalitný dizajn

Moderný design rešpektujúci vizuálne špecifiká daného OS.

Moderná technológia

Najnovšia technológia, na ktorej bežia úspešné aplikácie, napríklad tie od Facebooku

Android aj iOS

Vyvíjame pre oba najpoužívanejšie systémy – Android aj iOS.